Dekoracje ślubne

Kwiaciarnia popławska

Dekoracje ślubne Kwiaciarnia Popławska Jelenia Góra

Kochacie się, chcecie być razem do końca życia, więc postanowiliście iść za
głosem serca i wziąć ślub. Gratulacje! Przed Wami piękny czas narzeczeństwa,
ale też wymagający okres przygotowań do jednego z najważniejszych dni w
życiu. Dlatego podaję Wam pomocną dłoń i oferuję kompleksową organizację wesela i ślubu.

Dla Par, które cenią spersonalizowane podejście i dobry design

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu koncepcji dekoracyjnej Twojego dnia? Masz swoje pomysły, ale nie wiesz, jak je połączyć w spójną całość? Denerwujesz się, że coś Ci umknie? Brakuje Ci czasu na zajmowanie się szczegółami, ale chciałbyś, aby wszystko było idealne? Szukasz firmy, która da Ci pewność i spokój, że Twoje wesele pozostanie w pamięci Twoich gości na długie lata? Jesteś w najlepszych rękach!

Mam na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji, z których każda jest inna – w innym stylu, kolorystyce, na różnorodnych miejscach. Miałam okazję aranżować wnętrza pałacowe, nowoczesne sale weselne, a także namioty. Wykonywałam dekoracje w małych kościółkach oraz organizowałam miejsca na zaślubiny na świeżym powietrzu. Przez moje ręce przewinęło się zapewne kilkanaście tysięcy kwiatów. Poznałam całą masę fantastycznych par, z którymi miałam okazję współpracować, oraz ludzi z branży florystycznej i ślubnej. Wszystkie te projekty wzbogaciły moje doświadczenie i pozwoliły mi poznać moje mocne strony. Najlepiej czuję się, pracując przy realizacjach naturalnych, wykorzystując ciekawe naczynia oraz nieoczywiste dodatki. Często pracuję z kolorem, chętnie sięgając po mocne, energetyczne barwy i łącząc je na zasadzie zrównoważonego kontrastu. Bliska jest mi idea slow wedding, z dala od pośpiechu, wśród przyrody, z podkreśleniem wyjątkowości danej chwili.

Dlaczego wybrać nasze dekoracje ?

Co oferuję?

Doradztwo

Sworzę dla Was spójne koncepcje stylizacyjne, w których każdy szczegół i detali pasuje do całości. We współpracy z najlepszymi firmami dobieram do aranżacji krzesła, obrusy, serwetki, podtalerze, sztućce, świece, winietki czy menu.. Każdy wizualny aspekt Waszego przyjęcia ma być jedyny w swoim rodzaju. Niepowtarzalny

Kompleksowa usługa

Wspanialy dzień ślubu to taki dzień kiedy możesz spokojnie przeżyć każdą minutę do rozpoczęci ceremonii. To taki dzie w którym mimo ekscytacji czujesz motyle w brzuchu ale tylko z ogromnych emocji i miłości .Kiedy wiesz że dekoracje kwiatowe, bukiety, Kompleksowa organizacja wesela i ślubu obejmuje ich zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie od początku do końca wszystkich elementów kwiatowych Waszego ślubu.

Ograniczenie formalności

Po ustaleniu wstępnej koncepcji dekoracji podpisujemy umowę i pobieramy zaliczkę. Dwa tygodnie przed uroczystością skontaktujemy się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów.

Uczyń swój dzień wyjątkowym!

Co mówią o mnie

Opinię Klientów

Wybór Pani Ani, aby wykonała aranżacje florystyczne na Naszym ślubie to był najlepszy i jedyny wybór 🤩 Pani Ania to cudowny człowiek, który zna się na swojej pracy, ma ogromne poczucie estetyki, słucha klienta i jego oczekiwań a zarazem potrafi doradzić aby było jeszcze lepiej. Jestem ogromnie wdzięczna za jej profesjonalizm, wsparcie, doradztwo, za pomoc nie tylko w kwestiach florystycznych ale w organizacji ścianki za parą młodą i tych wszystkich detali na stoły. Opieka Pani Ani zarówna przed jak i w dniu ślubu była bardzo pomocna, czułam się bezpiecznie powierzając Pani cały projekt i jeszcze raz bardzo dziękuję, że była Pani częścią tego wyjątkowego dla Nas dnia ♥️
Anna Adamus
Prace Pani Ani, są po prostu wspaniałe. Odmieniła nam sale weselną w bajkę 🥰 Ja z mężem oraz nasi goście byliśmy zachwyceni dekoracjami, które zaproponowała Pani Ania. Polecam wszystkim !!!
Klaudia Głogowska

Jak Zamówić Dekoracje Ślubne z Kwiaciarni Popławska?

1.Konsultacja Osobista lub wypełnienie formularza

Umów się na konsultację, gdzie wspólnie omówimy Twoje pomysły, inspiracje i oczekiwania.

2.Personalizacja

Wybierz kolorystykę, style i preferowane kwiaty. Z nami każdy detal będzie odzwierciedlał Waszą miłość.

3.Dostawa i Udekorowanie

Pozwól nam dostarczyć i udekorować przestrzeń według Twoich marzeń. Twój ślub zasługuje na wyjątkowe dekoracje.

Formularz ślubny

Zapraszam do uzupełnienia formularza, dzięki któremu poznam Wasze wyobrażenia na temat tego wyjątkowego dnia. Informacje, które uzupełnicie pozwolą mi  na przygotowanie oferty dopasowanej do Waszych oczekiwań i potrzeb.


Z Kwiaciarnią Popławska każdy moment Twojego ślubu staje się jeszcze piękniejszy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć magiczną podróż planowania dekoracji, które opowiedzą historię Waszej miłości.